$49,900
- Land
- 1.26 Acres
- $39,603 per Acre
4165 Sunglow Dr, Redding, CA 96001
4165 Sunglow Dr, Redding, CA 96001$49,900
4165 Sunglow Dr, Redding, CA 96001
4165 Sunglow Dr, Redding, CA 96001$100,000
000 Weseman Rd, Redding, CA 96001
000 Weseman Rd, Redding, CA 96001$365,000
851 Lake Blvd, Redding, CA 96003
Rachel Sullivan Upward Realty
$199,999
22169 Ravine Ct, Redding, CA 96003
Audrey Gagnon Coldwell Banker Select Real Estate - Redding
$1,299,000
001 Virginia, Redding, CA 96003
001 Virginia, Redding, CA 96003$1,299,000
6681 Riverside Dr, Redding, CA 96001
Kristin Minugh Lifestyle Redding Real Estate
$550,000
633 Marijean Way, Redding, CA 96003
Steve Hixenbaugh Northstate Real Estate Professionals
$110,700
14769 Hill Vista Ct, Redding, CA 96003
Tera Lipski Terence Davis & Associates
$99,500
0 (304-290-002) Jones Valley Trail, Redding, CA 96003
0 (304-290-002) Jones Valley Trail, Redding, CA 96003$625,000
948 Jamieson Ct, Redding, CA 96003
Cory Meyer eXp Realty of Northern California, Inc.
$1,050,000
1011 Burton Dr, Redding, CA 96003
Will Ramsdell Realty 110, Inc.
$425,000
1129 Magnolia Ave, Redding, CA 96001
Liudmila Kovalchuk Coldwell Banker Select Real Estate - Redding
$385,000
1190 South St, Redding, CA 96001
Ryan Haedrich Capital Rivers Commercial
$525,000
2520 Snow Ln, Redding, CA 96003
JR McGee eXp Realty of California, Inc.
$469,000
2565 North St, Redding, CA 96001
Bryan Chamberlin Jungle Realty Group
$35,000
1720 Mckinney Ln, Redding, CA 96003
1720 Mckinney Ln, Redding, CA 96003$49,900
4235 Sunglow Dr, Redding, CA 96001