$275,000
- Land
- 12.1 Acres
- $22,727 per Acre
948 & 950 Hawley, Redding, CA 96003
948 & 950 Hawley, Redding, CA 96003$275,000
948 & 950 Hawley, Redding, CA 96003
948 & 950 Hawley, Redding, CA 96003$69,000
1222 Modoc Ln, Redding, CA 96003
1222 Modoc Ln, Redding, CA 96003$329,000
822 Monarch Ct, Redding, CA 96003
Kylie Dagg Relevant Real Estate
$87,000
4672 Underwood Dr, Redding, CA 96003
Richard Young Northstate Real Estate Professionals
$335,000
2455 Belladonna St, Redding, CA 96002
Dan Metz Josh Barker Real Estate
$679,900
3052 Clear Water Ct, Redding, CA 96002
Christopher Ross Josh Barker Real Estate
$599,000
8641 Redbank Rd, Redding, CA 96001
Jenny Grenvik Grenvik Group
$310,000
20577 Sunset Ln, Redding, CA 96002
Angela Fadda eXp Realty of Northern California, Inc.
$18,900
821 Saint Marks St, Redding, CA 96003
Doug Phelps TREG INC - The Real Estate Group
$714,000
2890 Balaton Ave, Redding, CA 96001
Louise Tipton Next Move Realty
$475,000
0000 Wyndham Pointe Subdivision, Redding, CA 96001
Kimberly Woodland TREG INC - The Real Estate Group
$55,000
1513 Harpole Rd, Redding, CA 96002
1513 Harpole Rd, Redding, CA 96002$498,800
5528 Muir Peak Rd, Redding, CA 96002
Josh Barker Josh Barker Real Estate
$95,000
0 Dynasty Ln Unit 26-155, Redding, CA 96003
0 Dynasty Ln Unit 26-155, Redding, CA 96003$379,900
10618 Old Oregon Trail, Redding, CA 96003
Grace Anderson Terence Davis & Associates
$542,800
2632 Lawn Ln, Redding, CA 96002
Josh Barker Josh Barker Real Estate
$65,000
20573 Sunset Ln, Redding, CA 96002
20573 Sunset Ln, Redding, CA 96002$630,000