$490,218
- Land
- 5 Acres
- $98,044 per Acre
00 Temple Hill Rd Unit B-1, Reno, NV 89521
00 Temple Hill Rd Unit B-1, Reno, NV 89521$490,218
00 Temple Hill Rd Unit B-1, Reno, NV 89521
00 Temple Hill Rd Unit B-1, Reno, NV 89521$470,000
NW4NW4-S16/17N/21E G Sr 341 282s 283s S5a, Reno, NV 89521
NW4NW4-S16/17N/21E G Sr 341 282s 283s S5a, Reno, NV 89521$499,000
0 N McCarran North Blvd Unit 260004927, Sparks, NV 89431
0 N McCarran North Blvd Unit 260004927, Sparks, NV 89431$498,907
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521
0 Temple Hill Rd, Reno, NV 89521$499,000
50 N Sierra St Unit 909, Reno, NV 89501
Alicia Gardner Redfin
$468,990
Plan 1 at Truckee River Green, Reno, NV 89503
$469,990
160 Rissone Ln, Reno, NV 89503
$450,000
255 N Sierra St Unit 1011, Reno, NV 89501
Samantha Reveley Dickson Realty - Downtown
$475,000
9900 Wilbur May Pkwy Unit 3101, Reno, NV 89521
Janice Peck Dickson Realty - Caughlin
$461,990
5877 Morgan Horse St, Reno, NV 89523
$460,000
2016 Branch Ln, Reno, NV 89509
Brenda Peterson eXp Realty
$477,990
7525 Editor Dr, Reno, NV 89506
$485,000
1903 Tuolumne Dr, Reno, NV 89523
David Johnson Sierra Sotheby's International
$466,990
5850 Altitude St, Reno, NV 89523
$470,000
9050 Double r Blvd Unit 825, Reno, NV 89521
Lauren Addi Dickson Realty - Damonte Ranch
$465,000
7695 Bichon St, Reno, NV 89506
Zachary Bonkowski RE/MAX Gold
$464,900
3504 Heron's Cir, Reno, NV 89502
Christopher Robles Coldwell Banker Select Reno
$459,990
5869 Morgan Horse St, Reno, NV 89523
$455,000
8230 Big River Dr, Reno, NV 89506
Heema Bhakta JMG Real Estate