$457,000 Sold Apr 24, 2026
1041 Mission Dr, Richmond, KY 40475
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,282 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $200/SF
- 149 Days On Market
Last Listing Agent Kennedy Konshak Bluegrass Properties Group
1041 Mission Dr, Richmond, KY 40475