$329,900
- Land
- 2.5 Acres
- $131,960 per Acre
0 Kimisu Ln, Richmond, TX 77469
0 Kimisu Ln, Richmond, TX 77469$329,900
0 Kimisu Ln, Richmond, TX 77469
0 Kimisu Ln, Richmond, TX 77469$423,390 New Construction
7414 Happiness Pass, Richmond, TX 77469
$390,990 New Construction
Steely Plan at Still Creek Ranch - Classic Collection, Richmond, TX 77469
$690,990 New Construction
Plan Royston at The George, Richmond, TX 77469
$651,900 New Construction
2895W Plan at Revera - Revera 60', Richmond, TX 77469
$399,000
00 Yandell Dr, Richmond, TX 77469
00 Yandell Dr, Richmond, TX 77469$458,990 New Construction
Glacier Plan at The Preserve at Rosenberg - Pinnacle Collection, Rosenberg, TX 77469
$345,000
9311 Gilbert Hollow Dr, Rosenberg, TX 77469
Anielka Rodriguez HomeSmart
$390,000
6723 Pleak Crossing, Richmond, TX 77469
Porsche Bankston NextHome Platinum Realty
$875,000
5637 Hand Rd Unit 2, Richmond, TX 77469
Vicki Miller RE/MAX Opportunities
$569,210 New Construction
119 Delight Dr, Rosenberg, TX 77469
Jimmy Franklin Pulte Homes
$50,000
721 Lettie St, Richmond, TX 77469
721 Lettie St, Richmond, TX 77469$575,000 New Construction
3511 Sapphire Ct, Richmond, TX 77469
Beverly Bradley Weekley Properties Beverly Bradley
$474,888
5502 Bridlewood Dr, Richmond, TX 77469
5502 Bridlewood Dr, Richmond, TX 77469$410,990 New Construction
McKinney Plan at Austin Point, Richmond, TX 77469
$310,990 New Construction
Everett II Plan at Esperanza - Eventide Collection, Richmond, TX 77469
$392,990 New Construction
Paisley Plan at Ryehill - 40s, Richmond, TX 77469