$509,990 Sold Oct 16, 2025
25 Douglaston Ct, Ridge, NY 11961
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,451 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- $351/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $522,813
Last Listing Agent Peter Foglia RE/MAX Integrity Leaders
25 Douglaston Ct, Ridge, NY 11961