$340,000 Sold Apr 03, 2026
6926 Tribble Rd, Ringling, OK 73456
- 2 Beds
- 2 Baths
- 2,749 Sq Ft
- Built 1994
Last Sold Summary
- $124/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $302,227
Last Listing Agent Candace Storms White Buffalo Realty, Inc.
6926 Tribble Rd, Ringling, OK 73456