$800,000 Sold Sep 16, 2025
9105 Owari Ln, Riverside, CA 92508
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,340 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $342/SF
- 44 Days On Market
Current Estimated Value $788,071
Last Listing Agent CESAR MEDINA KELLER WILLIAMS RIVERSIDE CENT
9105 Owari Ln, Riverside, CA 92508