$880,000
- Land
- 4.5 Acres
- $195,556 per Acre
2630 Wild Rose Ln SW, Rochester, MN 55902
2630 Wild Rose Ln SW, Rochester, MN 55902$880,000
2630 Wild Rose Ln SW, Rochester, MN 55902
2630 Wild Rose Ln SW, Rochester, MN 55902$430,000
3651 (L2B4) Royal Oaks Farm Ln SW, Rochester, MN 55902
3651 (L2B4) Royal Oaks Farm Ln SW, Rochester, MN 55902$215,000
5211 Pagenhart Ln SW, Rochester, MN 55902
5211 Pagenhart Ln SW, Rochester, MN 55902$2,900,000
905 9th Ave SW, Rochester, MN 55902
Chris Fierst Edina Realty, Inc.
$675,000
4969 Noble Dr NW, Rochester, MN 55901
Alex Brainard Harbor Realty & Management Gro
$484,900
5305 Equinox Place NW, Rochester, MN 55901
Dean Mack Edina Realty, Inc.
$489,900
TBD (Parcel 3) White Bridge Rd NE, Rochester, MN 55906
TBD (Parcel 3) White Bridge Rd NE, Rochester, MN 55906$6,900,000
xxx 41st St NW, Rochester, MN 55901
xxx 41st St NW, Rochester, MN 55901$377,000
510 24th St SW, Rochester, MN 55902
Amber Broadway Opendoor Brokerage, LLC
$497,500
20 11th Ave NW, Rochester, MN 55901
Michael Quinones Real Broker, LLC.
$195,000
2962 Glenwood Rd SW, Rochester, MN 55902
2962 Glenwood Rd SW, Rochester, MN 55902$369,900
641 20th St NE, Rochester, MN 55906
Robin Gwaltney Re/Max Results
$273,900
5991 Sandcherry Place NW, Rochester, MN 55901
Robin Gwaltney Re/Max Results
$275,000
5115 61st St NW, Rochester, MN 55901
Josh Huglen Real Broker, LLC.
$253,500
XXX 55th St NW Unit 102, Rochester, MN 55901
Emmy Harvey Real Broker, LLC.
$1,500,000
X Country Club Rd W, Rochester, MN 55902
X Country Club Rd W, Rochester, MN 55902$175,000