$405,000
979 Edgewood Dr, Springfield, PA 19064
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,434 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- $282/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $417,153
Last Listing Agent Melissa Walter Compass RE
979 Edgewood Dr, Springfield, PA 19064$405,000
979 Edgewood Dr, Springfield, PA 19064
Last Sold Summary
Current Estimated Value $417,153
Last Listing Agent Melissa Walter Compass RE
979 Edgewood Dr, Springfield, PA 19064$1,774,000
209 Bellflower Ln, Newtown Square, PA 19073
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,668,664
Last Listing Agent Susan Palovitch Compass RE
209 Bellflower Ln, Newtown Square, PA 19073$350,000
251 Powell Rd, Springfield, PA 19064
Last Sold Summary
Current Estimated Value $343,309
Last Listing Agent Lauren Dickerman Covington Keller Williams Real Estate -Exton
251 Powell Rd, Springfield, PA 19064$830,000
206 Martroy Ln, Wallingford, PA 19086
Last Sold Summary
Current Estimated Value $839,031
Last Listing Agent Saundra Shepard BHHS Fox & Roach-Media
206 Martroy Ln, Wallingford, PA 19086$290,000
312 Scola Rd, Brookhaven, PA 19015
Last Sold Summary
Current Estimated Value $312,942
Last Listing Agent Stephen Mervine RE/MAX Associates-Hockessin
312 Scola Rd, Brookhaven, PA 19015$555,000
804 Whispering Brooke Dr, Newtown Square, PA 19073
Last Sold Summary
Current Estimated Value $553,818
Last Listing Agent Michael Eagle Keller Williams Realty Devon-Wayne
804 Whispering Brooke Dr, Newtown Square, PA 19073$350,000
1346 Valley Rd, Woodlyn, PA 19094
Last Sold Summary
Current Estimated Value $353,487
Last Listing Agent Patrick Williams KW Greater West Chester
1346 Valley Rd, Woodlyn, PA 19094$1,475,000