$289,990 Sold Nov 21, 2025
258 Royal Spoonbill Dr, Ruskin, FL 33570
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,673 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $173/SF
- 22 Days On Market
Current Estimated Value $289,278
D.R. Horton Ruskin Reserve
258 Royal Spoonbill Dr, Ruskin, FL 33570