$130,000 Last List Price Sold Apr 13, 2026
7 Fairways Cir Unit B, Saint Charles, MO 63303
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,103 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $118/SF
- 126 Days On Market
Current Estimated Value $129,951
Last Listing Agent Sue Kleeschulte Alexander Realty Inc
7 Fairways Cir Unit B, Saint Charles, MO 63303