$114,900 Last List Price Sold Nov 12, 2025
8307 Garfield Ave, Saint Louis, MO 63114
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,078 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- $107/SF
- 104 Days On Market
Current Estimated Value $116,135
Last Listing Agent Thomas Cluff Equity Missouri LLC
8307 Garfield Ave, Saint Louis, MO 63114