$690,922
- Land
- 2.25 Acres
- $307,076 per Acre
995 Kennard St, Saint Paul, MN 55106
995 Kennard St, Saint Paul, MN 55106$690,922
995 Kennard St, Saint Paul, MN 55106
995 Kennard St, Saint Paul, MN 55106$650,000
758 Reaney Ave, Saint Paul, MN 55106
Yana Lin LPT Realty, LLC
$300,000
1659 Case Ave, Saint Paul, MN 55106
Khampone Daoheuang eXp Realty
$269,000
1351 Magnolia Ave E Unit 1351, Saint Paul, MN 55106
Abel Yohannes Strata Real Estate Resources
$295,000
1373 5th St E, Saint Paul, MN 55106
Daniel Morlock Edina Realty, Inc.
$325,000
915 Rose Ave E, Saint Paul, MN 55106
Mai Song Lee Home Sellers
$299,000
1623 York Ave, Saint Paul, MN 55106
Steve Norton Norton Realty, Inc
$215,000
1241 Barclay St, Saint Paul, MN 55106
Bruno Simic RE/MAX Results
$349,900
883 Sims Ave, Saint Paul, MN 55106
Michael Thao Partners Enterprise Realty, LL
$225,000
1119 Kingsford St, Saint Paul, MN 55106
Katheryn Congdon HOMESTEAD ROAD
$299,900
1730 California Ave E, Saint Paul, MN 55106
Paul Yang Creative Results
$185,000
911 Jenks Ave E, Saint Paul, MN 55106
Brian Gale RE/MAX Advantage Plus
$320,000
350 Maple St, Saint Paul, MN 55106
Brigette Mathiason Coldwell Banker Realty
$135,000
438 Etna St Unit 103, Saint Paul, MN 55106
Tammy Taschner Weichert, Realtors-Advantage
$184,900
1351 Ames Ave, Saint Paul, MN 55106
John Schuster Coldwell Banker Realty - Southwest Regional
$59,900
856 Euclid St, Saint Paul, MN 55106
Corey McCracken RE/MAX Professionals
$244,900
1099 Barclay St Unit 1099, Saint Paul, MN 55106
Justin Fox RE/MAX Professionals