$265,000
5037 Starfish Dr SE Unit D, Saint Petersburg, FL 33705
- 2 Beds
- 1 Bath
- 773 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $343/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $292,794
Last Listing Agent Therese Pike
5037 Starfish Dr SE Unit D, Saint Petersburg, FL 33705