$185,000 Sold Nov 14, 2025
22 Davis Ave, Salem, NJ 08079
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,158 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $160/SF
- 60 Days On Market
Current Estimated Value $185,319
Last Listing Agent David Ralic Society
22 Davis Ave, Salem, NJ 08079$185,000 Sold Nov 14, 2025
22 Davis Ave, Salem, NJ 08079
Last Sold Summary
Current Estimated Value $185,319
Last Listing Agent David Ralic Society
22 Davis Ave, Salem, NJ 08079$196,000 Sold Dec 18, 2025
14 Hillcrest Terrace, Salem, NJ 08079
Last Sold Summary
Current Estimated Value $203,620
Last Listing Agent Vincent Grova Pino Agency
14 Hillcrest Terrace, Salem, NJ 08079$166,000 Sold Apr 16, 2026
453 Afton Dr, Salem, NJ 08079
Last Sold Summary
Current Estimated Value $168,485
Last Listing Agent Bradley Perez Real Broker, LLC
453 Afton Dr, Salem, NJ 08079$105,000 Sold Nov 25, 2025
229 Sinnickson St, Salem, NJ 08079
Last Sold Summary
Current Estimated Value $105,193
Last Listing Agent Michelle Waters Keller Williams Realty - Washington Township
229 Sinnickson St, Salem, NJ 08079$161,000 Sold May 30, 2025
184 Chestnut St, Salem, NJ 08079
Last Sold Summary
Current Estimated Value $173,159
Last Listing Agent Anthony Morda Century 21 Town & Country Realty - Woodstown
184 Chestnut St, Salem, NJ 08079$275,000 Sold Jan 20, 2026
60 New Bridge Rd, Salem, NJ 08079
Last Sold Summary
Current Estimated Value $280,686
Last Listing Agent Kate Henderson Keller Williams Hometown
60 New Bridge Rd, Salem, NJ 08079$121,000 Sold Mar 31, 2026
12 Oak St, Salem, NJ 08079
Last Sold Summary
Current Estimated Value $130,968
Last Listing Agent Edward Levin Ashton Realty
12 Oak St, Salem, NJ 08079$154,500 Sold May 16, 2025