$415,000
9039 S 29th St, Lincoln, NE 68516
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,681 Sq Ft
- Built 2008
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $247/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $442,819
Last Listing Agent Ron Stelling Woods Bros Realty
9039 S 29th St, Lincoln, NE 68516