$199,500
- Land
- 1.59 Acres
- $125,235 per Acre
27914 Storm View, San Antonio, TX 78266
27914 Storm View, San Antonio, TX 78266$199,500
27914 Storm View, San Antonio, TX 78266
27914 Storm View, San Antonio, TX 78266$899,990
8207 Garden Arbor, San Antonio, TX 78266
Andrew Storc JPAR San Antonio
$429,500
20953 Gravel Keep, San Antonio, TX 78266
$1,137,000
The Midland Plan at Enchanted Bluff - Traditional Homes, Garden Ridge, TX 78266
$1,293,000
8171 Blue Oak Way, San Antonio, TX 78266
$479,875
20802 Stonework Spur, San Antonio, TX 78266
$1,039,995
Yovanni Plan at Enchanted Bluff, Garden Ridge, TX 78266
$270,000
27407 Sunset Loop, San Antonio, TX 78266
27407 Sunset Loop, San Antonio, TX 78266$275,000
27522 Natural Bridge Caverns Rd Unit TRACK 3, San Antonio, TX 78266
27522 Natural Bridge Caverns Rd Unit TRACK 3, San Antonio, TX 78266$924,999
24607 Ripple Way, San Antonio, TX 78266
Christopher Watters Watters International Realty
$1,400,000
8738 Garden Ridge Dr, San Antonio, TX 78266
Marcela Crouch Exit 4 Texas
$1,006,900
CONCORDIA Plan at Enchanted Bluff, San Antonio, TX 78266
$1,050,000
9610 Trophy Oaks Dr, San Antonio, TX 78266
Lindsay Erhardt eXp Realty
$189,000
00 Park Lane Dr, Garden Ridge, TX 78266
00 Park Lane Dr, Garden Ridge, TX 78266$354,375
5615 Chase Falls, San Antonio, TX 78266
Monica Garza Better Homes and Gardens Winans
$230,000
24814 Creek Loop, San Antonio, TX 78266
24814 Creek Loop, San Antonio, TX 78266$390,950
20916 Stonework Spur, San Antonio, TX 78266
$401,000
20925 Gravel Keep, San Antonio, TX 78266