$400,000
- Land
- 4.78 Acres
- $83,682 per Acre
16801 Mauna Loa St, Hesperia, CA 92345
16801 Mauna Loa St, Hesperia, CA 92345$400,000
16801 Mauna Loa St, Hesperia, CA 92345
16801 Mauna Loa St, Hesperia, CA 92345$420,000
16015 Village Dr, Victorville, CA 92394
BONITA HAMPTON BONITA GAYLE HAMPTON
$495,000
1604 S Mountain Ave Unit 7A, Ontario, CA 91762
Ying Chou K.W. EXECUTIVE
$435,000
738 W Victoria Ct, Lake Arrowhead, CA 92352
Raul Munguia Champions Real Estate
$410,000
0 Deercrest Dr Unit HD24243602, Devore, CA 92407
0 Deercrest Dr Unit HD24243602, Devore, CA 92407$492,990
13376 Chadwick Place, Victorville, CA 92395
John Bayless RICHMOND AMERICAN HOMES
$470,000
11441 Hemlock Ave, Hesperia, CA 92345
Desiree Majewski eXp Realty of Southern CA Inc.
$425,000
15389 Diamond Rd, Victorville, CA 92394
Stacey Hart Coldwell Banker Home Source
$425,000
312 W Aeroplane Blvd, Big Bear City, CA 92314
Nadia Olivia Ibarra-Rodriguez Coldwell Banker New Century
$495,000
8658 Newport Ave, Fontana, CA 92335
Douglas Nash HomeQuest Real Estate
$495,590
Residence One Plan at Desert Star - Solaire, Hesperia, CA 92344
$479,900
16124 Palm St, Hesperia, CA 92345
Sean Brunske RE/MAX CHAMPIONS
$400,000
8625 C Ave, Hesperia, CA 92345
BERTHA LIMON Realty ONE Group Empire
$499,000
0 Garden St Unit EV23054640, Redlands, CA
0 Garden St Unit EV23054640, Redlands, CA$400,000
50212 Cedar Dr, Morongo Valley, CA 92256
Ric Filia Blue Pacific Property
$450,000
7579 Balsa Ave, Yucca Valley, CA 92284
Tim Sarlund and Steven Richitt Keller Williams Luxury Homes