$435,000 Sold Sep 17, 2025
353 E Chelsea Dr, San Tan Valley, AZ 85140
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,593 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- $168/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $435,424
Last Listing Agent Kellye Campbell W and Partners, LLC
353 E Chelsea Dr, San Tan Valley, AZ 85140