$425,000
- Land
- 39.34 Acres
- $10,803 per Acre
50000 California 180, Miramonte, CA 93641
50000 California 180, Miramonte, CA 93641$425,000
50000 California 180, Miramonte, CA 93641
50000 California 180, Miramonte, CA 93641$350,000
50010 California 180, Miramonte, CA 93641
50010 California 180, Miramonte, CA 93641$650,000
2599 Almond Ave, Sanger, CA 93657
2599 Almond Ave, Sanger, CA 93657$450,000
49995 California 180, Miramonte, CA 93641
49995 California 180, Miramonte, CA 93641$466,900
Carmel Plan at Somerset, Sanger, CA 93657
$385,000
517 Tucker Ave, Sanger, CA 93657
Erika Robles Keller Williams Realty Antelope Valley
$541,900
Aspen with Loft Plan at Somerset, Sanger, CA 93657
$516,900
Carlton Plan at Somerset, Sanger, CA 93657
$625,000
1406 Lily Ave, Sanger, CA 93657
Julie Fulcher Real Broker
$496,900
Naples Plan at Somerset, Sanger, CA 93657
$481,900
Sydney Plan at Somerset, Sanger, CA 93657
$506,900
Aspen Plan at Somerset, Sanger, CA 93657
$13,873,650
0 E Annadale Ave Unit W. of S. Riverbend A, Sanger, CA 93657
0 E Annadale Ave Unit W. of S. Riverbend A, Sanger, CA 93657$3,500,000
505 E Indianola Ave, Sanger, CA 93657
505 E Indianola Ave, Sanger, CA 93657$488,855
1945 Post Ave, Sanger, CA 93657
$549,900
805 Lyon Ave, Sanger, CA 93657
Milagros Valdenegro Home & Land Agency
$571,995
2352 Lime Ave Unit SS131, Sanger, CA 93657
Lana Fahoum San Joaquin Valley Homes
$574,950
4847 S Greenwood Ave, Del Rey, CA 93616
Nelson Garibay London Properties-Kingsburg
$515,000
201 Hill Ave, Sanger, CA 93657
Oscar Mata Real Broker