$2,150,000
28254 N 95th St, Scottsdale, AZ 85262
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 4,171 Sq Ft
- Built 2023
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $515/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $2,232,637
Last Listing Agent Nathan Bucko eXp Realty
28254 N 95th St, Scottsdale, AZ 85262