$599,900
- Land
- 9.55 Acres
- $62,817 per Acre
TBD County Road 101, Chanhassen, MN 55317
TBD County Road 101, Chanhassen, MN 55317$599,900
TBD County Road 101, Chanhassen, MN 55317
TBD County Road 101, Chanhassen, MN 55317$740,000
16930 Hanover Ln, Eden Prairie, MN 55347
Chris Mosier Pemberton RE
$2,250,000
0000 Eastwood Ct, Chanhassen, MN 55317
0000 Eastwood Ct, Chanhassen, MN 55317$324,900
1761 Philipp Dr, Shakopee, MN 55379
Jaime Klobucar Real Broker, LLC
Price To Be Determined New Construction
Fremont Plan at Foxwood - West Collection, Chanhassen, MN 55317
$779,900
2888 Forest Ridge, Chaska, MN 55318
Thinh Huynh USA Dream Home Realty Inc
$562,115 New Construction
1788 Tamarack Rd, Shakopee, MN 55379
Sovannara Por Pulte Homes Of Minnesota, LLC
$764,900
15376 Plumstone Dr, Eden Prairie, MN 55347
Scott Stevenson Coldwell Banker Realty - Lakes
$549,900
12246 Oxbow Dr, Eden Prairie, MN 55347
Daniel Desrochers eXp Realty
$424,990 New Construction
The Harmony Plan at Highview Park - Express Select, Shakopee, MN 55379
$606,990 New Construction
The Jameson Plan at Bluff View, Shakopee, MN 55379
$602,785 New Construction
1896 Marsh View Terrace, Shakopee, MN 55379
$484,990 New Construction
The Louisville Plan at Highview Park - Express Select, Shakopee, MN 55379
$485,000
812 Oriole Ln, Chaska, MN 55318
Emily Rome Welter Coldwell Banker Realty
$450,000
496 Braeburn Dr, Shakopee, MN 55379
TrongHung Dinh Bridge Realty, LLC
$475,000
1286 Jefferson Ct, Shakopee, MN 55379
Robert Paul RE/MAX Results
$875,000
8736 Lake Riley Dr, Chanhassen, MN 55317