$290,000
118 Beechwood Ave, Shelbyville, KY 40065
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 2,924 Sq Ft
Last Sold Summary
- 17% Below List Price
- $99/SF
- 142 Days On Market
Current Estimated Value $309,460
Last Listing Agent Dale & Vickie Wesley RE/MAX Performance Realty
118 Beechwood Ave, Shelbyville, KY 40065