$610,000 Sold Mar 10, 2026
55 Pinewood Dr, Shirley, NY 11967
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,436 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $250/SF
- 42 Days On Market
Current Estimated Value $560,954
Last Listing Agent Sarika Gera Charles Rutenberg Realty Inc
55 Pinewood Dr, Shirley, NY 11967