$175,000 Last List Price
1518 Captain Shreve Dr, Shreveport, LA 71105
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,772 Sq Ft
- Built 1970
Last Sold Summary
- $99/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $183,883
Last Listing Agent Brian Smith Keller Williams Northwest
1518 Captain Shreve Dr, Shreveport, LA 71105