$169,900
- Land
- 2.83 Acres
- $60,035 per Acre
Lot 29 Wildflower Rd, Whitewood, SD 57793
Lot 29 Wildflower Rd, Whitewood, SD 57793$169,900
Lot 29 Wildflower Rd, Whitewood, SD 57793
Lot 29 Wildflower Rd, Whitewood, SD 57793$1,699,999
11758 W Highway 44, Rapid City, SD 57702
NICHOLE BIEGLER eXp Realty
$319,000
15110 Highway 1416, Box Elder, SD 57719
Bret Green Hayden Outdoors Real Estate
$2,000,000
11311 Overlook Ct, Lead, SD 57754
STEPHANIE NESSELHUF RE/MAX ADVANTAGE
$179,000
Lot 29 Sundown Ct Unit LOT 29 SUNDOWN CT, Angostura, SD 57747
Lot 29 Sundown Ct Unit LOT 29 SUNDOWN CT, Angostura, SD 57747$155,000
Lot 20 Block 1 Pleasant Valley Rd, Southwest Meade, SD 57785
Lot 20 Block 1 Pleasant Valley Rd, Southwest Meade, SD 57785$139,900
Lot 4 TBD U S Highway 212, Belle Fourche, SD 57717
Lot 4 TBD U S Highway 212, Belle Fourche, SD 57717$1,773,225
376th Wessington, Hulbert Township, SD 57381
Kasey Wipf Hayden Outdoors Real Estate
$359,900
Lot 29 Block 5 Trailside Add Unit TBD Eastwind Court, Lead, SD 57754
Lot 29 Block 5 Trailside Add Unit TBD Eastwind Court, Lead, SD 57754$539,000
13376 Waterview Rd, Hot Springs, SD 57747
Nick Dupont EXP REALTY
$205,000
Lot 5 S Dakota 44 Unit River Bottom Ranchet, Rapid City, SD 57703
Lot 5 S Dakota 44 Unit River Bottom Ranchet, Rapid City, SD 57703$649,900
1407 NW 2nd St, Madison, SD 57042
Justin Garry Hegg, REALTORS
$180,000
Lot 3 Snaffle Ct, Rapid City, SD 57701
Lot 3 Snaffle Ct, Rapid City, SD 57701$620,000
21007 Blair Ranch Loop, Sturgis, SD 57785
Heath Gran Great Peaks Realty
$89,000