$359,900
- Land
- 2.02 Acres
- $178,168 per Acre
48006 Trading Post Rd, Sioux Falls, SD 57108
48006 Trading Post Rd, Sioux Falls, SD 57108$359,900
48006 Trading Post Rd, Sioux Falls, SD 57108
48006 Trading Post Rd, Sioux Falls, SD 57108$736,000
160 AC 238th St Unit NW4 Sec 36 T106 R76, Central Lyman, SD 57544
160 AC 238th St Unit NW4 Sec 36 T106 R76, Central Lyman, SD 57544$649,900
774 Ranchester St, Rapid City, SD 57701
774 Ranchester St, Rapid City, SD 57701$215,000
11895 Pleasant Valley Rd, Custer, SD 57730
11895 Pleasant Valley Rd, Custer, SD 57730$89,500
TBD Lot 13 Pleasant Valley Rd Unit TBD Lot 13 Four Mile, Crazy Horse, SD 57730
TBD Lot 13 Pleasant Valley Rd Unit TBD Lot 13 Four Mile, Crazy Horse, SD 57730$3,525,000
TBD Reagan Ave, Box Elder, SD 57719
TBD Reagan Ave, Box Elder, SD 57719$340,000
11518 Nemo Rd, Rapid City, SD 57702
Gage Zieske Blair Allen Luxury Real Estate LLC
$525,000
12746 378th Ave, Aberdeen, SD 57401
Ashton Davis Century 21 Northern Advantage
$178,000
0 Tbd 453rd Ave Ave, Humboldt, SD 57035
0 Tbd 453rd Ave Ave, Humboldt, SD 57035$574,992
tbd Stumer Rd Unit Lot 11, Rapid City, SD 57701
Chris Long KELLER WILLIAMS REALTY BLACK HILLS
$599,000
4908 9th Ave SW, Watertown, SD 57201
Amy Davis AUSTIN REAL ESTATE LLC
$190,000
107 Lot 7 Block 1 Prairie Dr Dr, Tea, SD 57064
107 Lot 7 Block 1 Prairie Dr Dr, Tea, SD 57064$275,000
Lot 108 Paradise Gulch Ln, Lead, SD 57754
Lot 108 Paradise Gulch Ln, Lead, SD 57754$410,000
6370 Heather Ln, Summerset, SD 57718
6370 Heather Ln, Summerset, SD 57718$80,000
Lot 18 Baycliffe Dr, West Yankton, SD 57078