$495,000
- Land
- 11.95 Acres
- $41,423 per Acre
0 S Dakota 38, Mitchell, SD 57301
0 S Dakota 38, Mitchell, SD 57301$495,000
0 S Dakota 38, Mitchell, SD 57301
0 S Dakota 38, Mitchell, SD 57301$3,500,000
Lot 18, Ft. Pierre, SD 57532
Lot 18, Ft. Pierre, SD 57532$600,000
39.0 +/- Acres Crook Mountain Rd, Whitewood, SD 57793
39.0 +/- Acres Crook Mountain Rd, Whitewood, SD 57793$419,000
0 Lt07-Bk03 E Buckthorn Trl Trail, Sioux Falls, SD 57110
0 Lt07-Bk03 E Buckthorn Trl Trail, Sioux Falls, SD 57110$350,000
B2 Prairie Estates, Lake Norden, SD 57248
B2 Prairie Estates, Lake Norden, SD 57248$319,000
0 Lt26-Bk01 N Foxtail Cir, Sioux Falls, SD 57110
0 Lt26-Bk01 N Foxtail Cir, Sioux Falls, SD 57110$99,000
Lot 6 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747
Lot 6 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747$225,000
Lot 103R Paradise Gulch Ln, North Lawrence, SD 57754
Lot 103R Paradise Gulch Ln, North Lawrence, SD 57754$880,000
12725 Ridgeview Dr, Hot Springs, SD 57747
12725 Ridgeview Dr, Hot Springs, SD 57747$129,000
3630 Twisted Oak Rd, Sturgis, SD 57785
3630 Twisted Oak Rd, Sturgis, SD 57785$430,000
TBD Other Unit 40 Acres Weisman Roa, Whitewood, SD 57793
TBD Other Unit 40 Acres Weisman Roa, Whitewood, SD 57793$879,900
2750 Gold Creek Place, Rapid City, SD 57702
Justin Dike
BLACK HILLS REALTY
(605) 861-4240
$450,000
22759 Spevak Rd, Box Elder, SD 57719
Henry Ulrich
ASCEND REALTY INC.
(605) 667-5162
$715,000
1303 Rosebud Ave, Gregory, SD 57533
Kay Bolton
South Central Realty
(605) 600-1770
$300,000
Lot 5 Crook Mountain Rd, Whitewood, SD 57793
Lot 5 Crook Mountain Rd, Whitewood, SD 57793$736,000