$169,000
- Land
- 3 Acres
- $56,333 per Acre
TBD Lot 6 Argyle Rd, Hot Springs, SD 57747
TBD Lot 6 Argyle Rd, Hot Springs, SD 57747$169,000
TBD Lot 6 Argyle Rd, Hot Springs, SD 57747
TBD Lot 6 Argyle Rd, Hot Springs, SD 57747$115,000
Lot 3 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747
Lot 3 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747$395,000
27235 Cedar Ridge Ct, Springdale Township, SD 57032
27235 Cedar Ridge Ct, Springdale Township, SD 57032$35,000
1216 S 2nd St, Milbank, SD 57252
1216 S 2nd St, Milbank, SD 57252$76,500
TBD Highway 18, Gregory, SD 57533
TBD Highway 18, Gregory, SD 57533$4,000,000
24098 Other Unit Daughenbaugh Rd and, Hermosa, SD 57744
24098 Other Unit Daughenbaugh Rd and, Hermosa, SD 57744$225,000
Lot 5 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783
Lot 5 Maitland Rd, Spearfish, SD 57783$169,000
Lot 2 Argyle Ridge Ct, Hot Springs, SD 57747
Lot 2 Argyle Ridge Ct, Hot Springs, SD 57747$124,500
Lot 14 Monte Carlo Rd, Lead, SD 57754
Lot 14 Monte Carlo Rd, Lead, SD 57754$79,900
2122 Harvest Creek Ln Ln, Madison, SD 57042
2122 Harvest Creek Ln Ln, Madison, SD 57042$1,075,000
25278 Wittrock Rd, Custer, SD 57730
Andrea Ronning
Aspen+Pine Realty
(605) 971-2523
$1,099,000
10578 Cedar Berry Ct, Spearfish, SD 57783
Michael Warwick
Great Peaks Realty
(605) 800-7395
$1,295,000
45054 233rd St, Madison, SD 57042
Brandon Burg
Signature Realty Group LLC
(605) 349-2149
$180,000
5438 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702
5438 Wind River Rd, Rapid City, SD 57702$110,000
Lot 7 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747
Lot 7 Westwind Dr, Hot Springs, SD 57747$149,900