Est $745,750
23580 Bristlecone Ct, South Lyon, MI 48178
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,658 Sq Ft
- Built 2013
Last Sold Summary
- 73% Above List Price
- $162/SF
- 13 Days On Market
- Last Sold Price $429,900
- Dec 10, 2018
Last Listing Agent Gwen LeVeque DOBI Real Estate