$59,900 Sold Jul 18, 2025
204 Landmark St, Sparta, MI 49345
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,056 Sq Ft
- Built 2014
Last Sold Summary
- 25% Below List Price
- $57/SF
- 284 Days On Market
Last Listing Agent Linda Gilbert Coldwell Banker Schmidt Realtors
204 Landmark St, Sparta, MI 49345