$35,000
- Land
- 1.11 Acres
- $31,532 per Acre
0 Deer View Dr Unit 1337806, Sparta, TN 38583
0 Deer View Dr Unit 1337806, Sparta, TN 38583$35,000
0 Deer View Dr Unit 1337806, Sparta, TN 38583
0 Deer View Dr Unit 1337806, Sparta, TN 38583$319,000
121 Hutchings College Rd, Sparta, TN 38583
Shauna Hicks Tri-star Real Estate & Auction Co.,
$249,929
23 AC Genes Rd, Sparta, TN 38583
23 AC Genes Rd, Sparta, TN 38583$1,400,000
139 River Oaks Dr, Sparta, TN 38583
Lisa Melton American Way Real Estate
$314,900
7240 Old Smithville Hwy S, Sparta, TN 38583
Missy Selby
The Real Estate Collective Sparta
(931) 236-2808
$569,900
398 Harleys Ridge, Sparta, TN 38583
Tammy Price Tri-star Real Estate & Auction Co.,
$199,000
0 Charles Golden Rd Unit 2, Sparta, TN 38583
0 Charles Golden Rd Unit 2, Sparta, TN 38583$384,900
750 Honeysuckle Ln, Sparta, TN 38583
Tammy Price Tri-Star Real Estate & Auction
$80,000
0 Inland Ct Unit Lot 5, Sparta, TN 38583
0 Inland Ct Unit Lot 5, Sparta, TN 38583$1,174,600
0 Lost Creek Rd Unit RTC3180107, Sparta, TN 38583
Tammy Price Tri-Star Real Estate & Auction Co, Inc.
$199,000
0 Charles Golden Rd Unit 1, Sparta, TN 38583
0 Charles Golden Rd Unit 1, Sparta, TN 38583$1,174,600
0 Lost Creek Rd Unit 1337677, Sparta, TN 38583
0 Lost Creek Rd Unit 1337677, Sparta, TN 38583$75,000
1 Water Ridge Dr Unit 74, Sparta, TN 38583
1 Water Ridge Dr Unit 74, Sparta, TN 38583$296,929
144 Liberty Rd, Sparta, TN 38583
Heather Skender-Newton Skender-Newton Realty
$515,280
0 White Oak Flatt Rd, Sparta, TN 38583
0 White Oak Flatt Rd, Sparta, TN 38583$199,000