$80,000
- Land
- 7.97 Acres
- $10,038 per Acre
XXX N Schwatchtgen Rd, Chattaroy, WA 99003
XXX N Schwatchtgen Rd, Chattaroy, WA 99003$80,000
XXX N Schwatchtgen Rd, Chattaroy, WA 99003
XXX N Schwatchtgen Rd, Chattaroy, WA 99003$99,000
2201 N Craig Rd Unit 114, Spokane, WA 99224
Jim Hopkins EXIT Real Estate Professionals
$89,000
3511 W Pacific Ave, Spokane, WA 99224
3511 W Pacific Ave, Spokane, WA 99224$79,999
15610 W State Road 2 Unit A-10, Medical Lake, WA 99022
Mark Freeman Keller Williams Spokane - Main
$85,000
176xx E Tallman Rd Unit 3, Chattaroy, WA 99003
176xx E Tallman Rd Unit 3, Chattaroy, WA 99003$50,000
6300 E 2nd Ave Unit 72, Spokane Valley, WA 99212
Brent Stubbers Keller Williams Realty Coeur d
$90,000
3105 W 20th Ave, Spokane, WA 99224
3105 W 20th Ave, Spokane, WA 99224$79,999
840 W 1st St Unit 10, Cheney, WA 99004
Mark Freeman Keller Williams Spokane - Main
$97,000
780 W Cliff Dr, Spokane, WA 99204
780 W Cliff Dr, Spokane, WA 99204$65,000
407 E Cleveland Ave, Spokane, WA 99207
407 E Cleveland Ave, Spokane, WA 99207$79,500
427 NE Stringham Rd, Rockford, WA 99030
427 NE Stringham Rd, Rockford, WA 99030$75,000
13901 S Clear Lake Way Unit SPC 719, Cheney, WA 99004
13901 S Clear Lake Way Unit SPC 719, Cheney, WA 99004$90,000
241XX W Kitt Rd, Spokane, WA 99029
241XX W Kitt Rd, Spokane, WA 99029$90,040
11920 E Mansfield Ave Unit 75, Spokane Valley, WA 99206
Tiffany Lockwood John L Scott, Spokane Valley
$99,950
0 N Whitetail Lane Gg Ln, Chattaroy, WA 99003
0 N Whitetail Lane Gg Ln, Chattaroy, WA 99003$54,000