$450,000 Sold Jun 20, 2025
5612 S Sherri Lee Rd, Spokane, WA 99224
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,853 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- $243/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $434,855
Last Listing Agent Ryan Fowler eXp Realty, LLC
5612 S Sherri Lee Rd, Spokane, WA 99224