$729,990 Last List Price Sold Jul 15, 2025
262 Rockwell Park Blvd, Spring, TX 77389
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,277 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- $321/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $731,956
Last Listing Agent Scott Laird Keller Williams Realty The Woodlands
262 Rockwell Park Blvd, Spring, TX 77389