$12,000,000
- Land
- 51.5 Acres
- $233,010 per Acre
0 Eastridge Dr Unit WS21258579, La Mesa, CA 91941
0 Eastridge Dr Unit WS21258579, La Mesa, CA 91941$12,000,000
0 Eastridge Dr Unit WS21258579, La Mesa, CA 91941
0 Eastridge Dr Unit WS21258579, La Mesa, CA 91941$365,000
4600 Collwood Ln Unit TR 5772 PAR A, San Diego, CA 92115
4600 Collwood Ln Unit TR 5772 PAR A, San Diego, CA 92115$700,000
5474 Streamview Dr, San Diego, CA 92105
Kevin Huynh HNA Realty, Inc.
$749,000
7447 Cahill Dr, San Diego, CA 92114
Carolein Toma LPT Realty, Inc.
$760,000
2317 Sherwood Dr, Lemon Grove, CA 91945
Leon Pham Cali-Land
$559,999
2373 Kings View Cir, Spring Valley, CA 91977
Jeffrey Perkins CA-RES
$959,000
5071 Kalmia St, San Diego, CA 92105
Christie Horn Berkshire Hathaway HomeServices California Properties
$1,600,000
9208 Harness St, Spring Valley, CA 91977
Benn Vogelsang NorthMarq Multifamily
$750,000
2467 56th St, San Diego, CA 92105
Chris Close eXp Realty of California, Inc.
$139,900
187 Ballard St Unit 62, El Cajon, CA 92019
Michael Cirillo Cirillo, Michael A.
$649,000
4863 Polk Ave, San Diego, CA 92105
Sidnev Muldrow Compass
$899,900
1650 Paraiso Ave, Spring Valley, CA 91977
Joseph Onello KW Temecula
$1,821,990
7795 La Mesa Summit Dr, La Mesa, CA 91941
Michael Sabourin The Cove Realty Group
$789,000
981 S Lincoln Ave, El Cajon, CA 92020
Larry Kerkman Compass
$404,000
6924 Hyde Park Dr Unit 106, San Diego, CA 92119
Ariya Naghibi West Capital Real Estate
$419,000
5525 Shasta Ln Unit 210, La Mesa, CA 91942
Mara Mehdy Compass
$199,000
10767 Jamacha Blvd Unit 98, Spring Valley, CA 91978