$275,000 Sold Feb 25, 2026
301 Westwood Dr, Springville, AL 35146
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,659 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $166/SF
- 94 Days On Market
Last Listing Agent Erica Pannell Keller Williams
301 Westwood Dr, Springville, AL 35146