$377,000
22718 E Martin Lake Dr NE, Stacy, MN 55079
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,122 Sq Ft
- Built 1963
Last Sold Summary
- $336/SF
- 135 Days On Market
Current Estimated Value $376,257
Last Listing Agent Kevin Marois Keller Williams Premier Realty
22718 E Martin Lake Dr NE, Stacy, MN 55079