$315,000 Sold Oct 24, 2025
5525 257th Ave NE, Stacy, MN 55079
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,128 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- $148/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $332,144
Last Listing Agent Ryan Fischer RE/MAX Results
5525 257th Ave NE, Stacy, MN 55079