$140,000
- Land
- 2.37 Acres
- $59,072 per Acre
Adress TBD W Laguna Ln, Stillwater, OK 74074
Adress TBD W Laguna Ln, Stillwater, OK 74074$140,000
Adress TBD W Laguna Ln, Stillwater, OK 74074
Adress TBD W Laguna Ln, Stillwater, OK 74074$65,000
1 50th Ave, Stillwater, OK 74074
1 50th Ave, Stillwater, OK 74074$124,250
2324 N Park Dr, Stillwater, OK 74075
Hayleigh Abbott Look Properties, LLC
$244,900
2027 W 30th Ave, Stillwater, OK 74074
$53,000
4509 Bruce 212, Stillwater, OK 74074
4509 Bruce 212, Stillwater, OK 74074$239,900
1015 W Liberty Ave, Stillwater, OK 74075
Jennifer Misener CENTURY 21 GLOBAL, REALTORS
$269,600
2603 E Wheat Mill Path, Stillwater, OK 74075
Lori Liston KW Local, Keller Williams Realty
$189,900
421 S Benjamin St, Stillwater, OK 74074
Kelly Hackler KELLY HACKLER, REALTORS
$125,000
N N Amanda Ln, Stillwater, OK 74075
N N Amanda Ln, Stillwater, OK 74075$489,000
51 Yellow Brick Dr, Stillwater, OK 74074
Brenda Baggiolini REAL ESTATE PROFESSIONALS
$79,500
Lot 1 S Humingbird Ln, Stillwater, OK 74074
Lot 1 S Humingbird Ln, Stillwater, OK 74074$264,825
2734 E Wheat Mill Path, Stillwater, OK 74075
Lori Liston KW Local, Keller Williams Realty
$260,000
6703 Pecan Rd Unit 6703 Pecan Road, Stillwater, OK 74074
Sharlene Welch Chinowth & Cohen Edmond
$5,400,000
701 W Highpoint Dr, Stillwater, OK 74075
Tiffany Aranda REAL ESTATE PROFESSIONALS
$40,000
0002 County Road 140 - Tract #2, Stillwater, OK 73077
0002 County Road 140 - Tract #2, Stillwater, OK 73077$380,583
Juliet Plan at Park Valley, Stillwater, OK 74074