Tallahatchie County MS Land & Home Lots for Sale
-
-
$4,230,000
$38M PRICE DROP- Land
- 705 Acres
- $6,000 per Acre
0 W Sturdivant White Rock Rd Unit 4146782, Charleston, MS 38921
0 W Sturdivant White Rock Rd Unit 4146782, Charleston, MS 38921 -
$144,000
- Land
- 44 Acres
- $3,273 per Acre
0 Dees Rd Unit LotWP001, Enid, MS 38927
0 Dees Rd Unit LotWP001, Enid, MS 38927 -
$1,850,000
- Land
- 484 Acres
- $3,822 per Acre
0 Bridges Ave Unit 27343165, Glendora, MS 38928
0 Bridges Ave Unit 27343165, Glendora, MS 38928 -
$365,000
- Land
- 205 Acres
- $1,780 per Acre
173 Cascilla Rd, Cascilla, MS 38920
173 Cascilla Rd, Cascilla, MS 38920 -
$1,344,000
- Land
- 320 Acres
- $4,200 per Acre
2018 Fish Lake Rd, Charleston, MS 38921
2018 Fish Lake Rd, Charleston, MS 38921 -
$365,000
$15K PRICE DROP- Land
- 205 Acres
- $1,780 per Acre
173 Cascilla Road - Holcolmb - Tallahatchie County, Other, MS 38920
173 Cascilla Road - Holcolmb - Tallahatchie County, Other, MS 38920 -
$249,900
- Land
- 58 Acres
- $4,309 per Acre
6000 Teasdale Rd, Charleston, MS 38921
6000 Teasdale Rd, Charleston, MS 38921 -
-
$1,850,000
- Land
- 484 Acres
- $3,822 per Acre
0 Bridges Ave Unit 11609195, Glendora, MS 38928
0 Bridges Ave Unit 11609195, Glendora, MS 38928