$206,000 Sold Jul 11, 2025
12720 Four Oaks Rd, Tampa, FL 33624
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,152 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $179/SF
- 81 Days On Market
Last Listing Agent Jennifer Mitchell MIHARA & ASSOCIATES INC.
12720 Four Oaks Rd, Tampa, FL 33624