$13,000
- Land
- 2.3 Acres
- $5,652 per Acre
0 Matterhorn Dr Unit 9993611, Tehachapi, CA 93561
0 Matterhorn Dr Unit 9993611, Tehachapi, CA 93561$13,000
0 Matterhorn Dr Unit 9993611, Tehachapi, CA 93561
0 Matterhorn Dr Unit 9993611, Tehachapi, CA 93561$499,000
19670 Easy St, Tehachapi, CA 93561
Louis Creten Watson Realty
$99,500
16 Cache Creek, Tehachapi, CA 93561
16 Cache Creek, Tehachapi, CA 93561$27,999
17001 Interlaken St, Tehachapi, CA 93561
17001 Interlaken St, Tehachapi, CA 93561$75,000
0 Skyline Dr Unit 9994028, Tehachapi, CA 93561
0 Skyline Dr Unit 9994028, Tehachapi, CA 93561$429,000
19504 Dovetail Ct, Tehachapi, CA 93561
Jose L Lira Pinnacle Estate Properties
$210,000
2 Village Ln, Tehachapi, CA 93561
Brittany Smith Watson Realty
$10,000
0 Apn# 325-102-02 Unit 202510012, Tehachapi, CA 93561
0 Apn# 325-102-02 Unit 202510012, Tehachapi, CA 93561$150,000
0 Edward St, Tehachapi, CA 93561
0 Edward St, Tehachapi, CA 93561$745,000
27140 Shut Out Place, Tehachapi, CA 93561
Lorena Eneriz-Semerenko RE/MAX All-Pro
$475,000
16930 Grindelwald Dr, Tehachapi, CA 93561
Lorena Eneriz-Semerenko RE/MAX All-Pro
$375,000
8 Highline Rd, Tehachapi, CA 93561
8 Highline Rd, Tehachapi, CA 93561$849,000
29201 Angus Ct, Tehachapi, CA 93561
Peggy Horn Coldwell Banker Frontier
$90,000
0 Chaparral St Unit 9985814, Tehachapi, CA 93561
0 Chaparral St Unit 9985814, Tehachapi, CA 93561$30,000
0 Harbison Way Unit 9993531, Tehachapi, CA 93561
0 Harbison Way Unit 9993531, Tehachapi, CA 93561$14,999
11101 Halter Dr, Tehachapi, CA 93561
11101 Halter Dr, Tehachapi, CA 93561$11,000