$272,500
146 Bear Pond Rd, Marydel, MD 21649
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,296 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- $210/SF
- 10 Days On Market
Current Estimated Value $271,585
Last Listing Agent Terri Murray RE/MAX Executive
146 Bear Pond Rd, Marydel, MD 21649$272,500
146 Bear Pond Rd, Marydel, MD 21649
Last Sold Summary
Current Estimated Value $271,585
Last Listing Agent Terri Murray RE/MAX Executive
146 Bear Pond Rd, Marydel, MD 21649