$105,000
- Land
- 2.1 Acres
- $50,000 per Acre
119 Old Dobbins Pike, Gallatin, TN 37066
119 Old Dobbins Pike, Gallatin, TN 37066$105,000
119 Old Dobbins Pike, Gallatin, TN 37066
119 Old Dobbins Pike, Gallatin, TN 37066$245,000
100 Susan St, Clarksville, TN 37042
Katina Thornton
Keller Williams Realty
(931) 616-5225
$44,900
0 Upper Hilham Rd Unit 4, Livingston, TN 38570
0 Upper Hilham Rd Unit 4, Livingston, TN 38570$249,500
246 Valley View Rd, La Follette, TN 37766
Marie Ayers
Ridge Real Estate LLC
(423) 373-5464
$35,000
0 Poplar Dr Unit 58, Lafollette, TN 37766
0 Poplar Dr Unit 58, Lafollette, TN 37766$199,900
Unlisted Address
Todd Stephens
Crye-Leike Brown Executive Realty
(931) 575-5442
$149,000
1472 E Holmes Rd, Memphis, TN 38116
Austin Hall
Evernest Too, LLC
(901) 446-1177
$148,000
66 Monroe Ave Unit 405, Memphis, TN 38103
Edwin Scruggs
BHHS Taliesyn Realty
(901) 668-5600
$70,000
0 Blackwell St, Bartlett, TN 38134
0 Blackwell St, Bartlett, TN 38134$45,000
0 Somerset Dr, Paris, TN 38242
0 Somerset Dr, Paris, TN 38242$47,275
Lot 21 Green Hill Rd, Dandridge, TN 37725
Lot 21 Green Hill Rd, Dandridge, TN 37725$99,900
101 N Front St, Kenton, TN 38233
Dylan Jones
Southern LifeStyle Properties
(731) 462-8168
$12,900
0 Kiddie Cir Unit 1338132, Crossville, TN 38572
0 Kiddie Cir Unit 1338132, Crossville, TN 38572$130,000
17 Winding Hills Ln, Gordonsville, TN 38563
17 Winding Hills Ln, Gordonsville, TN 38563$115,000
1020 Wc Pickett Rd, Clifton, TN 38425
1020 Wc Pickett Rd, Clifton, TN 38425$119,000
1240 Joann Rd, Somerville, TN 38068