$59,000
- Land
- 7.1 Acres
- $8,310 per Acre
71 Sunbeam Lake Loop Rd Unit 7.1, Dunlap, TN 37327
71 Sunbeam Lake Loop Rd Unit 7.1, Dunlap, TN 37327$59,000
71 Sunbeam Lake Loop Rd Unit 7.1, Dunlap, TN 37327
71 Sunbeam Lake Loop Rd Unit 7.1, Dunlap, TN 37327$1,495,000
191 Markham Ln, Crossville, TN 38558
Gina Konopka Better Homes and Garden Real Estate Gwin Realty
$2,174,900
3033 Lakeshore Dr, Old Hickory, TN 37138
Cindy Denson Onward Real Estate
$200,000
1681 Rarity Bay Pkwy, Vonore, TN 37885
1681 Rarity Bay Pkwy, Vonore, TN 37885$48,000
8028 Mountain Ridge Dr, Mooresburg, TN 37811
8028 Mountain Ridge Dr, Mooresburg, TN 37811$99,000
27 Stone Shore Way, Dandridge, TN 37725
27 Stone Shore Way, Dandridge, TN 37725$325,000
302 Stonebrook Point Unit 16, Lebanon, TN 37087
302 Stonebrook Point Unit 16, Lebanon, TN 37087$1,145,000
481 Masters Ln, Bean Station, TN 37708
Teri Jo Fox The Knox Fox Real Estate Group
$275,000
Lot 11 Walnut Bend Dr, Whitesburg, TN 37891
Lot 11 Walnut Bend Dr, Whitesburg, TN 37891$372,500
985 Lake Dr, Hornbeak, TN 38232
Phyllis Larry CENTURY 21 GOLDEN SERVICE REALTY
$180,000
0 Lot 8 Johnson Unit 1333969, Ten Mile, TN 37880
0 Lot 8 Johnson Unit 1333969, Ten Mile, TN 37880$750,000 Pending
9203 Antioch Church Rd E, Lenoir City, TN 37772
Jamie Stafford Smoky Mountain Realty
$250,000
Lot 29 Harbor View Rd, Butler, TN 37640
Lot 29 Harbor View Rd, Butler, TN 37640$300,000
29 E Shore Dr, Rockwood, TN 37854
29 E Shore Dr, Rockwood, TN 37854$1,199,900
2483 Starboard Crest Rd, Morristown, TN 37814
Josh Weddington RE/MAX Real Estate Ten Midtown
$69,900
0 Why Worry Ln Unit 323, Winchester, TN 37398
0 Why Worry Ln Unit 323, Winchester, TN 37398$137,500
0 Honey Ln Unit RTC2945390, Estill Springs, TN 37330
0 Honey Ln Unit RTC2945390, Estill Springs, TN 37330$1,499,000
199 Piney Bay Ln, Spring City, TN 37381
Susan Crockett Blue Key Properties
$245,000
644 Waterfront Way, Ten Mile, TN 37880
644 Waterfront Way, Ten Mile, TN 37880$999,000
1283 Highway 139 Unit 405c, Dandridge, TN 37725
Todd Smith Prime Mountain Properties
$10,997,000
201 Crown Jewel Ln, Lafollette, TN 37766
Bo Caldwell Realty Executives Associates
$448,000
626 Harbor Point Dr, Johnson City, TN 37615
626 Harbor Point Dr, Johnson City, TN 37615$789,000
380 Morning Dove Dr, Vonore, TN 37885
Sam Allen Allen Realty
$499,000
962 Commodore Dr, Lenoir City, TN 37772
962 Commodore Dr, Lenoir City, TN 37772$1,225,000
1049 Pine Creek Dr, Arrington, TN 37014
Donnel Milam Fridrich & Clark Realty
$34,500
Lot 136 Tumbleweed Trail, Rutledge, TN 37861
Lot 136 Tumbleweed Trail, Rutledge, TN 37861$139,000
980 Black Bear Cir, Loudon, TN 37774
980 Black Bear Cir, Loudon, TN 37774$194,500
376 East Pkwy, Gatlinburg, TN 37738
376 East Pkwy, Gatlinburg, TN 37738$399,000
17394 Lighthouse Pointe Dr, Lenoir City, TN 37772
17394 Lighthouse Pointe Dr, Lenoir City, TN 37772$1,185,000
109 Sunali Ln, Loudon, TN 37774
Jennifer Shuler Realty Executives Associates
$17,500
Lot 161 Whistle Valley Rd, New Tazewell, TN 37825
Lot 161 Whistle Valley Rd, New Tazewell, TN 37825$89,900
5834 Canoe Way, Baxter, TN 38544
5834 Canoe Way, Baxter, TN 38544$1,750,000
3845 Gravelly Hills Rd, Louisville, TN 37777
3845 Gravelly Hills Rd, Louisville, TN 37777$69,000
0 Holly Bend Dr Unit 1326936, Byrdstown, TN 38549
0 Holly Bend Dr Unit 1326936, Byrdstown, TN 38549$414,900
104 Peace Pipe Bend, Crossville, TN 38572
Jason Cantrell Triple C Realty & Auction, LLC
$39,900
87 Stone Vista Dr Unit 87, Dandridge, TN 37725
87 Stone Vista Dr Unit 87, Dandridge, TN 37725$105,000
121 Purple Iris Place, Loudon, TN 37774
121 Purple Iris Place, Loudon, TN 37774$163,500
Lot 11 Starlight Rd, McMinnville, TN 37110
Lot 11 Starlight Rd, McMinnville, TN 37110$64,900
Lot 7 Peninsula Pointe, Rutledge, TN 37861
Lot 7 Peninsula Pointe, Rutledge, TN 37861$175,000
Lot 74 Clear Point Trail, Dandridge, TN 37725
Lot 74 Clear Point Trail, Dandridge, TN 37725Showing Results 281 - 320, Page 8 of 18