$199,000
- Land
- 5.7 Acres
- $34,912 per Acre
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618$199,000
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618
Tbd Tailwater Rd, Bluff City, TN 37618$999,000
890 Kyle Rd, Huntingdon, TN 38344
890 Kyle Rd, Huntingdon, TN 38344$149,900
0 E Dana Kepley Rd Unit 1, Westmoreland, TN 37186
0 E Dana Kepley Rd Unit 1, Westmoreland, TN 37186$894,000
7616 Plateau Rd, Crossville, TN 38571
Rick Potter
Century 21 Realty Group, LLC
(931) 404-4697
$250,000
0 Dogwood Ln, Huntingdon, TN 38344
0 Dogwood Ln, Huntingdon, TN 38344$1,500,000
400 Scott Mansion Rd, Tellico Plains, TN 37385
David Fankhauser
Skyway Realty Land & Homes
(423) 401-6418
$127,900
00 Bolestown Loop, Alpine, TN 38543
00 Bolestown Loop, Alpine, TN 38543$269,000
8217 Cherokee Trail, Crossville, TN 38572
Rick Potter
Century 21 Realty Group, LLC
(931) 342-3908
$35,900
648 Lakeview Dr, Mooresburg, TN 37811
648 Lakeview Dr, Mooresburg, TN 37811$510,000
524 Shasteen Hollow Rd, Lynchburg, TN 37352
Ty Irby
Crye-Leike, Inc., REALTORS
(931) 283-6501
$189,000
0 Sulphur Creek Rd Unit RTC3180835, Big Sandy, TN 38221
0 Sulphur Creek Rd Unit RTC3180835, Big Sandy, TN 38221$59,700
390 Deer Creek Dr, Crossville, TN 38571
390 Deer Creek Dr, Crossville, TN 38571$179,900
186 Cave Branch Rd, Allardt, TN 38504
Todd Stephens
Crye-Leike Brown Executive Realty
(931) 773-7140
$140,000
0 Halls Hill Rd Unit RTC3165107, Smithville, TN 37166
0 Halls Hill Rd Unit RTC3165107, Smithville, TN 37166$427,000
906 Riverside Cir, Celina, TN 38551