$812,000
- Land
- 145 Acres
- $5,600 per Acre
TBD County Road 131, George West, TX 78022
TBD County Road 131, George West, TX 78022$812,000
TBD County Road 131, George West, TX 78022
TBD County Road 131, George West, TX 78022$1,150,000
2104 E 2nd St Unit 1, Austin, TX 78702
Alexander McCormick Keller Williams Realty
$265,500
14205 Bay Mare Way, Haslet, TX 76052
Bridgett Smith Ready Real Estate LLC
$370,000
2101 Timineri Dr, Princeton, TX 75407
Brianna Chacon Fathom Realty
$240,000
5111 Shirley St, Baytown, TX 77521
Tia Henry LMW Property Management
$474,990
7909 Edmondson Bend, Austin, TX 78744
Alexander McCormick Keller Williams Realty
$9,200
822 Tony Hess Rd, Terlingua, TX 79852
822 Tony Hess Rd, Terlingua, TX 79852$355,000
4016 De Berry Ln, Royse City, TX 75189
Lorene Viquez Coldwell Banker Realty
$349,990
5812 Burt St, Houston, TX 77091
Michelle Pulido The Sears Group
$399,000
4004 Witte Cove, Round Rock, TX 78681
Michelle Lee-Wilder Elite Agents
$377,000
3220 Corrigan Ln, Round Rock, TX 78665
Sheila Smith Oliver Ready Real Estate LLC
$269,500
111 Fleetwood Dr, Victoria, TX 77901
Jake Truss The Ron Brown Company
$235,000
9505 N Creek Dr, Austin, TX 78753
David Ashby JBG Commercial
$175,000
18271 Via Aurelia Dr, New Caney, TX 77357
Amanda Boyd Keller Williams Realty Northeast
$115,000
102 W Mesquite Unit B, Granger, TX 76530
Luis Saenz Teifke Real Estate
$389,000
6901 Crestone Rd, Austin, TX 78744
Michael Gabriel Spencer Properties
$325,000
3703 High Country Rd, Aubrey, TX 76227
Jose Perez Coldwell Banker Apex, REALTORS