$377,000
16666 Parliament Ave, Tinley Park, IL 60477
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,702 Sq Ft
- Built 1975
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $140/SF
- 70 Days On Market
Current Estimated Value $381,670
Last Listing Agent Jason Smith Hoffman Realtors LLC
16666 Parliament Ave, Tinley Park, IL 60477